Titles you rated
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
The A-TeamRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 5.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
Vantage PointRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.5
Kick-AssRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 4.0
PandoraRated ★ 2.5
VenomRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 3.0