Titles you rated
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
MisfitsRated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 5.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Nirvana in FireRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
GrimmRated ★ 4.0
GrimmRated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
Love RainRated ★ 2.0