Movies
Ratings
185
UnlockedRated ★ 1.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
Up in the AirRated ★ 4.0
A Simple FavorRated ★ 3.0
Blue ValentineRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 3.0
The Last PrincessRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Happy AnniversaryRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Lost in TranslationRated ★ 4.0