Series
Ratings
116
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Youth of MayRated ★ 3.5
Chief of Staff Season 1Rated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Her Private LifeRated ★ 2.5
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 2.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
She Would Never KnowRated ★ 3.0
My NameRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0