Movies
Ratings
20
Shutter IslandRated ★ 2.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 2.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Love FictionRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 4.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 2.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0