Series
Ratings
24
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
MemoryRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 4.5
Special Affairs Team TENRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.0
Gap DongRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
BrainRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
GhostRated ★ 2.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0