Movies
Ratings
1024
One Battle After AnotherRated ★ 1.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 2.5
Jurassic World: DominionRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 1.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 2.5