Series
Ratings
55
House of the Dragon Season 2Rated ★ 4.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
BloodhoundsRated ★ 2.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0