Titles you rated
CliffhangerRated ★ 4.0
April StoryRated ★ 4.0
Lord of WarRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
BladeRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Dances with WolvesRated ★ 4.5
The HangoverRated ★ 3.0
The MistRated ★ 5.0
The DepartedRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 5.0
AkiraRated ★ 5.0
PapermanRated ★ 5.0