Series
Ratings
93
The TrunkRated ★ 3.5
Ms. IncognitoRated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
S LineRated ★ 2.5
AemaRated ★ 4.0
Dear X Who Doesn't Love MeRated ★ 3.5
MaestraRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
EuphoriaRated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Undercover High SchoolRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5
The Kidnapping DayRated ★ 4.0
Doctor SlumpRated ★ 3.5- Haneuljae's MurderRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
The DropoutRated ★ 3.5
High CookieRated ★ 3.0
Queen of the RingRated ★ 3.0
The Judge from HellRated ★ 4.0