Movies
Ratings
20
The Dark KnightRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
CarsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0