Movies
Ratings
117
Our PresidentRated ★ 0.5
UpRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.5
BurntRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 5.0
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5