Movies
Ratings
104
The Way HomeRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
Dirty DancingRated ★ 2.0
A Better TomorrowRated ★ 2.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 2.0
The Ten CommandmentsRated ★ 1.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
RockyRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 3.0
GloveRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 3.0
HopeRated ★ 5.0
The Perfect World of KaiRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.0
Architecture 101Rated ★ 4.0