Movies
Ratings
307
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
NotoriousRated ★ 4.0
The Lego MovieRated ★ 5.0
Kingdom of HeavenRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
A Haunted HouseRated ★ 3.0
UltravioletRated ★ 3.0
Ri¢hie Ri¢hRated ★ 3.0
NextRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Texas Chainsaw 3DRated ★ 3.0
RobotsRated ★ 3.0
Drunken MasterRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
The Messenger: The Story of Joan of ArcRated ★ 3.0
Bulletproof MonkRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
The Forbidden KingdomRated ★ 3.0
SpawnRated ★ 3.0