Titles you rated
TempestRated ★ 2.5- To My Lonely SisterRated ★ 3.5
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
AemaRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.0
The DefectsRated ★ 3.5
The Art of NegotiationRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0- Street Woman Fighter 2:World Wide LogRated ★ 3.5
Tastefully YoursRated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5
Love for Love's SakeRated ★ 3.0- Secret RelationshipRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0