Series
Ratings
21
DAN DA DANRated ★ 4.0
Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 3.5
Berserk: The Golden Age Arc – Memorial EditionRated ★ 5.0
Darker Than Black: The Black ContractorRated ★ 4.0
JumongRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
No Game No LifeRated ★ 4.0
Fate/stay nightRated ★ 3.5
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 3.5
Fate/ZeroRated ★ 4.5
Devilman: CrybabyRated ★ 4.0
Angel Beats!Rated ★ 3.5
Beck: Mongolian Chop SquadRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
PSYCHO-PASSRated ★ 4.5
BakemonogatariRated ★ 3.5
STEINS;GATERated ★ 4.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Under NinjaRated ★ 3.0