Movies
Ratings
217
Good NewsRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 4.5
GyeongjuRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Good Night, and Good Luck.Rated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5- NoiseRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0