Movies
Ratings
414
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Jojo RabbitRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 5.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 0.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 1.0
A Hard DayRated ★ 2.0
Park Hwa-youngRated ★ 2.0
Hotel MumbaiRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 1.0
HairsprayRated ★ 3.5
What a Girl WantsRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 3.5
Young AdultRated ★ 3.5
Atomic BlondeRated ★ 2.5