Movies
Ratings
86
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 5.0
Bloody TieRated ★ 5.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 3.0
Transporter 3Rated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
TedRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 3.0