Series
Ratings
236
Gilmore GirlsRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
A Hundred MemoriesRated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Beyond the BarRated ★ 2.5- 삼시세끼 LightRated ★ 2.5
Come and Hug MeRated ★ 3.5
AemaRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
Law and The CityRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 3.0
Delightfully DeceitfulRated ★ 3.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
The WitchRated ★ 3.0