Series
Ratings
179
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
Do You Like Brahms?Rated ★ 3.0
It's NightRated ★ 2.5
MineRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
The Makanai: Cooking for the Maiko HouseRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 3.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0