Movies
Ratings
175
FrozenRated ★ 4.0
The VowRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
LooperRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Neverdie ButterflyRated ★ 2.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
Cloud AtlasRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0