Titles you rated
Sea FogRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 4.0