Movies
Ratings
30
AvatarRated ★ 5.0
ContactRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
QuickRated ★ 1.0
InceptionRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Perfect NumberRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0