Titles you rated
HerculesRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 1.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.0
CubeRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 2.0
My Sassy GirlRated ★ 2.0
Evan AlmightyRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 4.0