Titles you rated
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Forbidden DreamRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 3.0
The Green MileRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
The Wild RobotRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
Last HolidayRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0