Titles you rated
Doctor WhoRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
The SimpsonsRated ★ 4.5
Mystic TV: SurpriseRated ★ 4.0
Family Outing Season 1Rated ★ 3.5- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Digimon TamersRated ★ 4.0