Titles you rated
Cells at Work!Rated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 2.5
Mob Psycho 100Rated ★ 2.0- Men on a MissionRated ★ 2.0
GoblinRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 2.5
God's QuizRated ★ 3.0- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 2.0
Marry Him If You DareRated ★ 1.5
God's QuizRated ★ 4.0
Special Affairs Team TENRated ★ 2.5
Vampire ProsecutorRated ★ 2.5
Bel AmiRated ★ 2.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 2.5
Gap DongRated ★ 4.0