Titles you rated
The GiverRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
A Walk in the CloudsRated ★ 4.5
Snow White and the HuntsmanRated ★ 2.0
TangledRated ★ 3.0
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 1.5
HowlingRated ★ 1.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.0
MaleficentRated ★ 2.5
Becoming JaneRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Gone with the WindRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.5
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 2.0
District 9Rated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.5