Titles you rated
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.0
Jail BreakersRated ★ 4.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 4.0
As OneRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
The AmericanRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 3.0
My Lucky StarsRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 3.0
MaverickRated ★ 3.0
Who Am I?Rated ★ 3.0
CycloRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 3.0
Underworld: EvolutionRated ★ 2.0
Man on FireRated ★ 5.0
General's SonRated ★ 5.0
16 BlocksRated ★ 3.0
Love FictionRated ★ 2.0
Million Dollar BabyRated ★ 5.0