Titles you rated
Tidal WaveRated ★ 3.0
Saw IIRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.0- Take OffRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 1.0
I Am LegendRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
QuickRated ★ 2.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0