Titles you rated
Riding a Wave with YouRated ★ 4.5
Lupin III The First THE FIRSTRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.0
The Kirishima ThingRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Summer WarsRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0