Series
Ratings
23
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Somehow 18Rated ★ 5.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 4.0
Record of YouthRated ★ 4.5
While You Were SleepingRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.5
Gogh, The Starry NightRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
Law SchoolRated ★ 3.5
So I Married an Anti-FanRated ★ 5.0