Titles you rated
 SawRated ★ 4.5 SawRated ★ 4.5
 Princess MononokeRated ★ 4.0 Princess MononokeRated ★ 4.0
 CruellaRated ★ 4.5 CruellaRated ★ 4.5
 Wolf ChildrenRated ★ 4.0 Wolf ChildrenRated ★ 4.0
 Our TimesRated ★ 3.5 Our TimesRated ★ 3.5
 The Battleship IslandRated ★ 5.0 The Battleship IslandRated ★ 5.0
 Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5 Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
 AladdinRated ★ 4.5 AladdinRated ★ 4.5
 My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5 My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
 The Truman ShowRated ★ 5.0 The Truman ShowRated ★ 5.0
 On Your Wedding DayRated ★ 3.5 On Your Wedding DayRated ★ 3.5
 WALL-ERated ★ 4.0 WALL-ERated ★ 4.0
 Ode to My FatherRated ★ 4.5 Ode to My FatherRated ★ 4.5
 Memories of MurderRated ★ 5.0 Memories of MurderRated ★ 5.0
 VivariumRated ★ 3.0 VivariumRated ★ 3.0
 Grave of the FirefliesRated ★ 3.5 Grave of the FirefliesRated ★ 3.5