Movies
Ratings
377
Good NewsRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Total EclipseRated ★ 3.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.0
The Green KnightRated ★ 4.5
BoléroRated ★ 2.5
Minecraft: The MovieRated ★ 2.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.0
Hitman: Agent JunRated ★ 2.0
The FallRated ★ 4.0- An Urban Allegory / It’s Not MeRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 3.5