Movies
Ratings
61
The Ides of MarchRated ★ 3.0
TakenRated ★ 5.0
Perfect NumberRated ★ 3.0
ThorRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
Love FictionRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0