Series
Ratings
26
Good DoctorRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Old Miss DiaryRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0- Gokusen Season 3Rated ★ 4.5
Gokusen Season 2Rated ★ 5.0- GokusenRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 5.0