Series
Ratings
20
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 4.0
Seraph of the End: Battle in NagoyaRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.5
HumansRated ★ 4.0
HumansRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
True BloodRated ★ 3.0
True BloodRated ★ 3.5
True BloodRated ★ 4.0
True BloodRated ★ 4.5
True BloodRated ★ 4.0
True BloodRated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.5