Series
Ratings
48
Modern FamilyRated ★ 4.5- ShamelessRated ★ 4.0
GrimmRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 3.5
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 4.5
RomeRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.5
GleeRated ★ 3.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.0
GrimmRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 4.5
LostRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.0