Titles you rated
The Great BattleRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
Leap YearRated ★ 3.5
MaudieRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
CloserRated ★ 3.5
Meet Joe BlackRated ★ 3.0
ArgoRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
The Company MenRated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 5.0
The Assassination of Jesse James by the Coward Robert FordRated ★ 4.5
The Finest HoursRated ★ 3.5
Maggie's PlanRated ★ 3.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 5.0