Titles you rated
Reply 1994Rated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.0
IRISRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 3.0
Gintama'Rated ★ 4.0
Hikaru no GoRated ★ 4.0- 나루토 5기Rated ★ 4.0
- Death NoteRated ★ 5.0
- 나루토 4기Rated ★ 4.0
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.0
- 나루토 2기Rated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
- GintamaRated ★ 4.0
NARUTORated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.0