Series
Ratings
38
Hidden SingerRated ★ 3.5
Kim Je-dong's Talk To You Season 1Rated ★ 3.0
Dragon Ball GTRated ★ 3.5
Tong: MemoriesRated ★ 3.0
Welcome to Waikiki Season 2Rated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 3.5
TamiouRated ★ 3.5
Partners for JusticeRated ★ 3.5
Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 3.0- Knowledge Channel eRated ★ 3.5
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
Movie RoomRated ★ 4.0- New NonstopRated ★ 3.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5