Titles you rated
The Ugly StepsisterRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Control FreakRated ★ 3.0
CommissionRated ★ 2.0
AlligatorRated ★ 3.5
HellholeRated ★ 3.0- NoiseRated ★ 3.5
UnderwaterRated ★ 4.0
Bring Her BackRated ★ 2.5
LividRated ★ 3.5
The Cursed: Dead Man’s PreyRated ★ 3.5
House of SayuriRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
Inspector GadgetRated ★ 4.0
The DroneRated ★ 2.0
Attack of the Killer Tomatoes!Rated ★ 2.0
Attack of the Killer DonutsRated ★ 4.5
BrickRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 1.0