Titles you rated
The Twilight ZoneRated ★ 4.0
The Twilight ZoneRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
True HauntingRated ★ 3.5
Horror Delivery ServiceRated ★ 3.5
May It Please the CourtRated ★ 4.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.0
The X-FilesRated ★ 4.5
SignalRated ★ 3.5- ItRated ★ 4.0
School Tales the SeriesRated ★ 3.0
The GardenerRated ★ 3.5
Terror Tuesday: ExtremeRated ★ 3.5
Joko Anwar's Nightmares and DaydreamsRated ★ 4.0
When the Weather is FineRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5
MedalistRated ★ 4.5
Copycat KillerRated ★ 3.5
One of Us Is Lying Season 1Rated ★ 3.5