Series
Ratings
40
UnnaturalRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0- 괴담 레스토랑Rated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 3.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0
HorimiyaRated ★ 5.0
SwitchedRated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0