Movies
Ratings
193
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
HalloweenRated ★ 2.5
Stop Making SenseRated ★ 4.0
Grand Maison ParisRated ★ 1.5
MisericordiaRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
One Cut of the DeadRated ★ 5.0
SupermanRated ★ 3.0
GlassRated ★ 2.0
Black PantherRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 2.5