Titles you rated
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
Saw IIIRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.0
SawRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 3.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0