Titles you rated
Minority ReportRated ★ 2.0
The MistRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 3.0
HancockRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 2.0
SaltRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 2.0
Fight ClubRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 3.0
TroyRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0