Titles you rated
Fantastic FourRated ★ 3.0
Transporter 3Rated ★ 3.0
How To Top My WifeRated ★ 1.0
S1m0neRated ★ 1.0
300Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Green ZoneRated ★ 1.0- My Father Is HeroRated ★ 1.0
HK: Forbidden Super HeroRated ★ 1.0
Shutter IslandRated ★ 1.0
My Name Is KhanRated ★ 1.0
26 YearsRated ★ 1.0
The WarriorRated ★ 2.0
IdentityRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
2012Rated ★ 2.0
The Bourne IdentityRated ★ 2.0
No Mercy for the RudeRated ★ 2.0
Mr. SocratesRated ★ 2.0