Titles you rated
The ResidenceRated ★ 4.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Korean Fried Chicken RhapsodyRated ★ 2.0
MIU404Rated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 2.5
The Elusive SamuraiRated ★ 3.5- Do Not Say Mystery SpecialRated ★ 3.0
Years and YearsRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 3.0
Red Cat RamenRated ★ 4.0
Don't Waste Your Time, LoversRated ★ 4.0
Pui Pui MolcarRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Trigun StampedeRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 4.0- 명탐정 코난Rated ★ 3.5